airPUF Jaunumi & Aktualitātes, E-Cigaretes, Šķidrumi un Aksesuāri

REMIX JUICE e-šķidruma bārs

 

Remix Juice e-šķidruma bārs ir revolucionāra iekārta elektronisko cigarešu tirgū, kas piedāvā tikai pasaulē populārākos premium e-šķidrumus vienuviet.

Varēsi atrast tādus e-šķidruma zīmolus kā GLAS, Pixels Juice, Mango Infinite, French Bakery, Pop Sicle, Mr. Lemonade, Devils Anarchy u.c.
Aromātiskas, maigas šķidrumu garšas – sākot ar maigu RY4 tabaku līdz sulīgam mango un svaigām upenēm no Malaizijas.

Noteikti, jau būsi dzirdējis par likuma izmaiņām, kas stājās spēkā 2017. gada 20. maijā. Tie paredz, ka e-šķidrumus ar nikotīnu var tirgot tikai 10ML tilpumos, tādēļ nolēmām, ka ir laiks rīkoties…

Vēlamies padarīt veipošanu patīkamāku, ērtāku un vienkāršu. Šobrīd, pateicoties jaunajai likumdošanai ir sanācis tā, ka veipotājam ir jāiegādājas vismaz 7 – 10 e-šķidruma pudelītes, lai varētu mierīgi tvaikot visas nedēļas garumā, bet tas ir dārgi un ļoti neparocīgi. Tādēļ arī esam ieviesuši REMIX JUICE e-šķidruma bāru.

Kā tas darbojās? Atnāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu, kur pieejams Remix Juice e-šķidruma bārs. Izvēlies savu iecienītāko beznikotīna šķidrumu un tilpumu, piemēram, 30, 50 vai 100ML. Tas tiks uzpildīts tukšā 100ML pudelītē, kurai papildus vēl līdzi saņemsi tukšu 30ML pudelīti. Atsevišķi būs jāiegādājās tikai nikotīna boosteris jeb nikotīna šots. To uzpildi 30ML pudelītē līdz norādītajai atzīmei, piemēram, 10ML būs 6mg/ml un 5ML būs 3mg/ml, protams, ja vēlies augstāku nikotīna līmeni, tad pievieno vairākus nikotīna boosterus. Atlikušo daļu uzpildi, no 100ML pudelītes, ar savu iecienītāko beznikotīna e-šķidrumu no Remix Juice un kārtīgi sakrati, lai tas samiksētos.

Šādi varēsi iegādāties liela tilpuma e-šķidrumus, kur atsevišķi būs jāpievieno tikai nikotīns – ātri, ērti un vienkārši. Vairs nebūs jāgaida vairākas dienas vai nedēļas, lai e-šķidruma koncentrāts samiksētos ar šķidruma bāzi, nebūs jāpērk neskaitāmi aromāti un tukšās pudelītes, jo viss jau būs pieejams vienuviet.

 

Nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu un iepazīsties ar pieejamo garšu klāstu klātienē.