iJust 2 Mini E-cigarete no eLeaf

43.99

iJust 2 Mini E-cigaretes komplektā ietilpst:

1x iJust 2 Mini baterija (1100 mAh)
1x iJust 2 Mini klearomaizers
1x EC iztvaicētājs (0,3 ohm)
1x Gumijas gaisa plūsmas regulēšanas riņķis
1x USB vads
1x Lietošanas instrukcija

E-cigaretes parametri:

Garums: 118,5 mm
Diametrs: 22 mm
Klearomaizera tilpums: 2,0 ml
Baterijas tilpums: 1100 mAh
Savienojuma tips: 510
Materiāls: Nerūsējošais tērauds

Garantija: 6 mēneši (3 mēneši ražotāja garantija 3 papildus mēneši no airPUF)

Preces apraksts

iJust 2 Mini E-cigarete no eLeaf

Baterija

Ar 1100 mAh Litija jona bateriju aprīkotas e-cigaretes komplekts, ļaus Jums ilgi un nesteidzīgi izbaudīt tvaikošanu un neuztraukties par biežu baterijas uzlādi. Baterijas uzlāde iespēja ar MikroUSB vada palīdzību, pieslēdzot to pie uzlādes avota, kura izejošā jauda ir ne lielāka par 5,0V jeb 1,0A.

iJust 2 Mini klearomaizers

iJust 2 Mini klearomaizers ar 2,0 ML ietilpību un diviem dažādiem iztvaicētājiem, kas sniegs Jums to ko vēlaties. iJust 2 Mini klearomaizers no eLeaf atbalsta dažādu tipu iztvaicētājus, serdenes – Niķeļa ar 0,15 ohm pretestību parasto 0,3 un 0,5 ohm pretestību, kā arī RBA iztvaicētāju. Niķeļa iztvaicētāju varēsiet izmantot Temperatūras kontroles režīmā, savukārt 0,3, 0.5 ohm pretestības iztvaicētāji, serdenes darbosies parastajā VW režīmā.

N.B. iJust 2 Mini E-cigarete darbojas ar 0,3 ohm, 0,5 ohm un RBA iztvaicētāju, kura pretestība nepārsniedz ražotāja noteiktos rādiusus!

iJust 2 Mini klearomaizers ir milzu tvaika meklētāju jaunais labākais draugs, jo ar zemo pretestību un plašo jaudas rādiusa atbalstu, tas spēs apmierināt pat lielāko tvaika mākoņu cienītāju prasības.

Klearomaizera apakšdaļā, ar stilīga gumijas riņķa palīdzību, iespējams regulēt gaisa plūsmu, lai pielāgotu tvaika apjomu tieši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

E-šķidruma uzpilde

ijust2 klearomaizers, e-šķidruma uzpilde - airpuf