Cuboid Mini klearomaizers no Joyetech

32.99

Klearomaizera parametri:

Izmēri: 47,50 x 35,50 mm
Ietilpība: 5,0 ML
Saderīgie iztvaicētāji: visi Joyetech BF un SS sērijas iztvaicētāji

Komplektā ietilpst:

1x Cuboid Mini klearomaizers
1x Cubis iemutis
1x BF SS316 iztvaicētājs (0,5 ohm)
1x Lietošanas instrukcija
1x Garantijas talons

Clear
Preces apraksts

Cuboid Mini klearomaizers no Joyetech

Jaunais Cuboid Mini klearomaizers ir revolūcija e-cigarešu industrijā gan ar savu jauno uzbūvi, gan izskatu. Tas atšķirībā no klasiskajiem klearomaizeriem ir taisnstūra formas, lai ideāli saderētu ar Cuboid Mini MOD ierīci.

Ar 5,0 ML ietilpību, tas ļaus Jums neuztraukties par e-šķidruma uzpildi pārāk bieži, kā arī nodrošinās Jums ilgstošu un patīkamu tvaikošanu.

Joyetech projektētāji ir stradājuši, lai nodrošinātu Cuboid Mini klearomaizerim, labāko iespējamo funkcionalitāti – tam ir pieejama gan e-škidruma uzpilde no augšpuses, gan iztvaicētāju nomaiņa no augšpuses, gan gaisa plūsmas regulēšana, klearomaizera augšpusē. Tāpat Jūsu ērtībai, klearomaizerim ir stikls, caur kuru Jūs varēsiet, ērti redzēt, kad nepieciešama e-šķidruma uzpilde.

Cuboid Mini klearomaizers ir saderīgs ar visiem Joyetech jaunā tipa BF un SS tipa iztvaicētājiem ar dažādām pretestībām (0,25, 0,5, 0,6, 1,0, 1,5 ohm). Cuboid Mini klearomaizerim ir pieejams arī RBA tipa iztvaicētājs, kas ļaujs Jums pielāgot iztvaicētāju, tieši Jūsu vajadzībām.