airPUF Jaunumi & Aktualitātes

Elektroniskās cigaretes, e-cigaretes šķidrumi Narvesen & Neste DUS veikalos

Lejuplādēt Narvesen eCig Instrukciju

Elektronisko cigarešu un e-cigaretes šķidrumu plaukts Narvesen & Neste DUS veikalos kļūst lielāks. Šobrīd, varēsiet atrast iCare SOLO, eGo AIO un eGo AIO PRO elektroniskās cigaretes, kuras būs piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem veipotājiem. Varēsiet iegādāties ne tikai airPUF klasiskos e-šķidrumus (10ML, 15MG PG/VG – 60/40), bet arī vidēji biezos LIQUA MIX (10ML, 6MG, PG/VG – 35/65) šķidrumus, kuri būs paredzēti DL (direct lung) iztvaicētājiem, lai radītu lielu, kuplu tvaiku.

 

Elektroniskās cigaretes Narvesen veikalos

iCare SOLO e-cigarete (Iesācējiem):

 • 350 mAh baterija;
 • 1.5 ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 1.1 ohm iztvaicētāji (MTL).

E-šķidruma patēriņš iCare SOLO e-cigaretē ir ļoti zems, jo ierīce nav izstrādāta liela tvaika daudzuma radīšanai. Tās optimālais nikotīna līmenis e-šķidrumā ir 10 – 15 MG. Iesakām izmantot ierīci tikai ar šķidriem (PG50+) šķidrumiem, jo biezie (VG) e-šķidrumi nepaspēs sasūkties iztvaicētaja vatē un tas nodegs. iCare SOLO ir izcila ierīce iesācējiem, lai saprastu, kas ir elektroniskā cigarete un kā tā darbojās.

eGo AIO e-cigarete (Vidēji aktīviem lietotājiem):

 • 1500 mAh baterija;
 • 2 ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 0.6 ohm iztvaicētāji (MTL).

eGo AIO e-cigarete ir viena no vispārdotākajām ierīcēm pasaulē. To iespējams izmantot ar divu veidu iztvaicētājiem – 0.5 ohm (DL – direct lung) vai 0.6 ohm (MTL – mouth to lung). Narvesen veikalos atradīsiet eGo AIO komplektus, kuros būs iekšā 2x 0.6 ohm iztvaicētāji. Tos ieteicams izmantot tikai ar šķidriem vai vidēji šķidriem e-šķidrumiem, kuru nikotīna līmenis ir no 7 – 12MG.

eGo AIO PRO e-cigarete (Aktīviem lietotājiem):

 • 2300 mAh baterija;
 • 4 ML e-šķidruma tanks;
 • 0.5 ohm (DL) / 0.6 ohm iztvaicētājs (MTL).

eGO AIO PRO e-cigarete ir piemērota aktīviem lietotājiem, kuri vēlās gan aizstāt tabakas cigaretes, gan radīt lielus tvaika mākoņus. Ierīces komplektā atradīsiet divus iztvaicētājus – 0.5 ohm (DL – direct lung), kas paredzēts biezākiem un vidēji bieziem (VG) e-šķidrumiem un 0.6 ohm (MTL – mouth to lung) iztvaicētāju, kas paredzēts šķidriem (PG) e-šķidrumiem.

E-Cigaretes šķidrumi Narvesen veikalos

Liqua mix e-šķidrumi, e-cigaretes šķidrums, elektroniskā cigarete, narvesen, airpuf

Liqua MIX PREMIUM (10ML, 6MG, PG/VG – 35/65) e-šķidrumi no Čehijas. Izvēlētas tikai labākās un populārākās garšas veipotāju vidū, kuras samiksētas, lai sniegtu izcilu garšu un kuplu, maigu tvaiku.

NY Cheesecake e-šķidrums, 6MG – Siera kukas, kivi un melleņu garšas sajaukums.
Mango Milkshake e-šķidrums, 6MG – Maiga krēma un salda mango garšas sajaukums.
Cherribakki e-šķidrums, 6MG – Tabakas un melno ķiršu garšas sajaukums.
Cranberry Blast e-šķidrums, 6MG – Dzērveņu, anīsa, mentola un eikalipta garšas sajaukums.
Vanilla Orage Cream e-šķidrums, 6MG – Vaniļas krēma un apelsīnu garšas sajaukums.
Tropical Bomb e-šķidrums, 6MG – Tropisko augļu un tabakas garšas sajaukums.
Strawberry Yogurt e-šķidrums, 6MG – Salda krēma un zemeņu garšas sajaukums.
Ice Fruit e-šķidrums, 6MG – Meža ogu un spēcīgas piparmētras garšas sajaukums.

Liqua MIX e-šķidruma bāzu proporcija (PG/VG) ir ar paaugstinātu VG (glicerīna) līmeni, kas padara e-šķidrumu biezāku. Tas būs saderīgs ar DL (direct lung) iztvaicētājiem, kuri paredzēti spēcīga, dziļa un apjomīga tvaika ieelpošanai pa tiešo plaušās, līdzīgi kā smēķējot ūdenspīpi. Šāda veida šķidrumi nav paredzēti MTL (mouth to lung) iztvaicētājiem.

airPUF klasiskie e-šķidrumi (10ML, 15MG, PG/VG – 60/40) ir vairākus gadus vieni no mūsu klientu iecienītākajiem šķidrumiem. Šobrīd Narvesen veikalos varēties iegādāties tikai populārākās garšas.

Apple e-šķidrums, 15MG – Ābolu garša.
Cherry e-šķidrums, 15MG – Ķiršu garša.
Blueberry e-šķidrums, 15MG – Melleņu garša.
Melon e-šķidrums, 15MG – Meloņu garša.
Tobacco MIX e-šķidrums, 15MG – Tabakas garša.
Mint e-šķidrums, 15MG – Piparmētras garša.

airPUF e-šķidruma bāzu proporcija (PG/VG) ir ar paaugstinātu PG (propilēnglikola) līmeni, kas padara e-cigaretes šķidrumu šķidrāku. Tas būs saderīgs ar MTL (mouth to lung) iztvaicētājiem, kuri paredzēti vienmērīga tvaika ieelpošanai mutē un tas plaušās, līdzīgi kā smēķējot parastās tabakas cigaretes. MTL iztvaicētāja darbības princips paredz izmantot tikai šķidrus e-šķidrumus. Šāda veida iztvaicētāji nav paredzēti straujām un dziļām ieelpām, apjomīga tvaika radīšanai.

Narvesen & Neste DUS plauktos varēsiet atrast arī Crystaliq e-šķidruma bāzi (PG/VG – 50/50) ar 0MG nikotīna. Tā paredzēta:

 • Gatava e-šķidruma šķaidīšanai, palielinot vai samazinot PG/VG attiecību;
 • Nikotīna līmeņa samazināšanai gatavā e-šķidrumā;
 • Pievienojot šķidruma aromatizētāju un/vai nikotīnu – sava e-šķidruma izveidošanai.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā nāc uz tuvāko airPUF veikalu vai raksti komentāru zemāk.