eCig Nozares Ziņas, Pētījumi un Fakti

E-cigaretes drošība un problemātika

Arvien sāpīgāka tēma lielai daļai sabiedrības, bet mums nepatīk, ka pie konkrētajiem gadījumiem nav precizēti e-cigarešu modeļi, kas ļautu konkrētāk identificēt bīstamos ražojumus vai atklāt sīkākas detaļas. Diemžēl, negatīvā publicitāte nodara lielu kaitējumu nozarei, bet pretargumentus neviens neprasa un pat nevēlas noskaidrot.

Visdrīzāk, ka rakstā minētās defektīvās e-cigaretes ir bijušas tā saucamie kloni, lēti pakaļdarinājumi, kuros par drošību nerūpējas vai arī mehāniskie modi, kurus lietojot, to lietotāji paši apzinās, kādas var būt sekas nekontrolētai baterijas izlādei.

Par mūsu piedāvātajām precēm esam pārliecināti, jo visas mūsu e-cigaretes ir aprīkotas ar aizsargčipiem, kas neļauj nonākt līdz sprāgšanai. Mūsu gandrīz septiņus gadus ilgajā darbības laikā, šāds gadījums nav bijis, jo ir bijušas šīs te aizsargsistēmas, kas novērš sāpīgus iznākumus! Mūsu produkcijas baterijas ir aprīkotas arī ar dažādām citām aizsargfunkcijām, kas neļauj tām darboties, ja tās ir pārkarsušas, tiek lietotas pārāk ilgi utt.

Aicinām iegādāties zināmu e-cigarešu ražotāju produkciju un tikai no ražotāju atzītiem izplatītājiem, kā arī pārliecināties par preces autentiskumu pirms tās iegādes, jo e-cigaretes drošība ir tiešām svarīga!

Lai līdz galam saprastu par ko uztraucamies, iesakām iepazīties ar zemāk pieejamo rakstu.

Nikotīns ar dinamīta garšu! Kāpēc Elektroniskās cigaretes sprāgst rokās? (krievu valodā)