elektroniskās cigaretes veikals airpuf vape shop

10 Gadu jubileja – Jaunā vietā – Brīvības 37, Rīga Vape Shop – airPUF plašākais e-Cigarešu veikals

Rīgas Centrs – Show Room

Outlet | Vairumtirdzniecība | Serviss

Brīvības iela 37
+371 20000787
10:00 – 19:00 katru dienu

Parking: Zona A, BB

Velosipēdu, skūteru stāvvieta veikalā

 

Rīgas Centrs – Show Room

Outlet | Vairumtirdzniecība | Serviss

Brīvības iela 37
+371 20000787
10:00 – 19:00 katru dienu

Mobilly Parking: Zona A, BB

Velosipēdu, skūteru stāvvieta veikalā

Jauna kolēģa meklējumos #teirdarbs

 Mūsu superīgajā kolektīvā ir atbrīvojusies vakance pārdevēja konsultanta amatam! Ja pazīsti kādu atraktīvu un mācīties vēlošu cilvēku, kas ir pastāvīga darba meklējumos, vai arī pats vēlies kļūt par mūsu kolektīva dalībnieku tad sūti savu CV uz [email protected] 

Ja vēlies piedalīties mūsu izlozē, kur jūs gūsiet iespēju iegūt savā īpašumā balvas no J Well Fournisseur Officiel de cigarettes électroniques, tad dodies uz mūsu jaunāko Facebook ierakstu, spied like, share un tago savus draugus .

 Balvas tiks izlozētas starp tiem kuri izpildījuši visus konkursa nosacījumus. Uzvarētājs saņems savā īpašumā J Well Fournisseur Officiel de cigarettes électroniques BO Plus ierīci un 6 dažādu garšu BO Plus kārtridžus. Rezultātus paziņosim komentāros zem šī Facebook konkursa ieraksta 12.06.19 un ar uzvarētāju sazināsimies privāti. Veiksmi! ?

 

 

Jaunumi Virši A, Narvesen & Neste DUS veikalu plauktos

Jaunumi Virši A, Narvesen un Neste DUS veikalu plauktos – jaunas elektroniskās cigaretes un e-cigaretes šķidrumi. Šobrīd varēsi atrast iecienīto eGo AIO un iCare SOLO e-cigareti. Ideāli komplekti iesācējiem un pieredzējušiem veipotājiem, kuri vēlas aizstāt parastās tabakas cigaretes.

iCare SOLO e-cigarete (iesācējiem):

 • 350mAh baterija;
 • 1.5ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 1.1 ohm iztvaicētāji (MTL*).

E-Šķidruma patēriņš iCare SOLO e-cigaretē ir ļoti zems. Tās optimālais nikotīna līmenis e-šķidrumā ir 10 – 15MG. Iesakām izmantot ierīci tikai ar šķidriem (PG50+) e-šķidrumiem, jo VG šķidrumi nepaspēs sasūkties iztvaicētāja vatē un tas nodegs ātrāk.

eGo AIO e-cigarete (vidēji aktīviem / aktīviem lietotājiem):

 • 1500mAh baterija;
 • 2ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 0.6 ohm iztvaicētāji (MTL*).

eGo AIO e-cigarete ir viena no populārākajām ierīcēm visā pasaulē. To iespējams izmantot ar divu veidu iztvaicētājiem – 0.5 ohm (DL** – direct lung) vai 0.6 ohm (MTL – mouth to lung). Komplektā atradīsiet tikai 0.6 ohm iztvaicētājus, kuri būs saderīgi ar škidriem vai vidēji šķidriem e-šķidrumiem, kuru nikotīna līmenis in no 7 – 12MG. 

*MTL (mouth to lung) veipošanas veids, ieelpjot tvaiku no mutes plaušās kā smēķējot tab. cigaretes.
** DL (direct lung) veipošanas veids, ieelpojot tvaiku pa tiešo plaušās kā smēķējot ūdenspīpi.

Pieejami arī jauni e-šķidrumi no kompānijas ARAMAX, kuri būs pieejami gan 10ML, gan 30ML tilpumos. Mazajās 10ML pudelītēs šķidrums būs ar 12MG nikotīna, bet 30ML pudelītes tas būs beznikotīna.

USA Tabaka – Tabakas un medus garšas sajaukums.
MAX Watermelon – Arbūza garša.
MAX Strawberry – Zemeņu garša.
MAX Peach – Persiku garša.
MAX Menthol – Piparmētras garša.
MAX Desert Cream – Olu krēma un riekstu garšas sajaukums.
MAX Berry – Zemeņu, aveņu, melleņu un meža ogu garšas sajaukums.
MAX Apple – Ābolu garša.
Classic Tobacco – Tabakas un karameļu garšas sajaukums.
Cigar Tobacco – Cigāru tabakas un nedaudz riekstu garšas sajaukums.

Liqua MIX Premium e-šķidrumu sērijā ir parādījusies jauna garša – Sweet Tobacco – saldas, maigas tabakas garšas sajaukums. Liqua MIX šķidrumi ir ar paaugstinātu VG līmēni, kas padara tos biezākus. Šos e-šķidrumus ir ieteicams izmantot ar DL iztvaicētājiem, kuri paredz spēcīga, dziļa un apjomīga tvaika ieelpošanai pa tiešo plaušās, līdzīgi kā smēķējot ūdenspīpi.

NY Cheesecake e-šķidrums, 6MG – Siera kukas, kivi un melleņu garšas sajaukums.
Mango Milkshake e-šķidrums, 6MG – Maiga krēma un salda mango garšas sajaukums.
Cherribakki e-šķidrums, 6MG – Tabakas un melno ķiršu garšas sajaukums.
Cranberry Blast e-šķidrums, 6MG – Dzērveņu, anīsa, mentola un eikalipta garšas sajaukums.
Sweet Tobacco e-šķidrums, 6MG – Saldas, maigas tabakas garšas sajaukums.
Tropical Bomb e-šķidrums, 6MG – Tropisko augļu un tabakas garšas sajaukums.
Strawberry Yogurt e-šķidrums, 6MG – Salda krēma un zemeņu garšas sajaukums.
Ice Fruit e-šķidrums, 6MG – Meža ogu un spēcīgas piparmētras garšas sajaukums.

Protams, lielākā daļa veipotāju izvēlas šķidrumus ar nikotīnu, tādēļ arī plašajam e-šķidrumu klāstam esam pievienojuši – Nikotīna Boosteri, 18MG, 10ML.  Tas ir paredzēts gatava e-šķidruma nikotīna līmeņa palielināšanai. Piemēram, sajaucot 30ML ARAMAX beznikotīna šķidrumu ar 10ML, 18MG – iegūsiet 40ML gatava e-šķidruma ar 4.5MG nikotīna.

e-cigaretes šķidrumi, e-šķidrumi, narvesen, neste dus, virši a, airpuf

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, raksti mums online čatā vai nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu.

REMIX JUICE e-šķidruma bārs

 

Remix Juice e-šķidruma bārs ir revolucionāra iekārta elektronisko cigarešu tirgū, kas piedāvā tikai pasaulē populārākos premium e-šķidrumus vienuviet.

Varēsi atrast tādus e-šķidruma zīmolus kā GLAS, Pixels Juice, Mango Infinite, French Bakery, Pop Sicle, Mr. Lemonade, Devils Anarchy u.c.
Aromātiskas, maigas šķidrumu garšas – sākot ar maigu RY4 tabaku līdz sulīgam mango un svaigām upenēm no Malaizijas.

Noteikti, jau būsi dzirdējis par likuma izmaiņām, kas stājās spēkā 2017. gada 20. maijā. Tie paredz, ka e-šķidrumus ar nikotīnu var tirgot tikai 10ML tilpumos, tādēļ nolēmām, ka ir laiks rīkoties…

Vēlamies padarīt veipošanu patīkamāku, ērtāku un vienkāršu. Šobrīd, pateicoties jaunajai likumdošanai ir sanācis tā, ka veipotājam ir jāiegādājas vismaz 7 – 10 e-šķidruma pudelītes, lai varētu mierīgi tvaikot visas nedēļas garumā, bet tas ir dārgi un ļoti neparocīgi. Tādēļ arī esam ieviesuši REMIX JUICE e-šķidruma bāru.

Kā tas darbojās? Atnāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu, kur pieejams Remix Juice e-šķidruma bārs. Izvēlies savu iecienītāko beznikotīna šķidrumu un tilpumu, piemēram, 30, 50 vai 100ML. Tas tiks uzpildīts tukšā 100ML pudelītē, kurai papildus vēl līdzi saņemsi tukšu 30ML pudelīti. Atsevišķi būs jāiegādājās tikai nikotīna boosteris jeb nikotīna šots. To uzpildi 30ML pudelītē līdz norādītajai atzīmei, piemēram, 10ML būs 6mg/ml un 5ML būs 3mg/ml, protams, ja vēlies augstāku nikotīna līmeni, tad pievieno vairākus nikotīna boosterus. Atlikušo daļu uzpildi, no 100ML pudelītes, ar savu iecienītāko beznikotīna e-šķidrumu no Remix Juice un kārtīgi sakrati, lai tas samiksētos.

Šādi varēsi iegādāties liela tilpuma e-šķidrumus, kur atsevišķi būs jāpievieno tikai nikotīns – ātri, ērti un vienkārši. Vairs nebūs jāgaida vairākas dienas vai nedēļas, lai e-šķidruma koncentrāts samiksētos ar šķidruma bāzi, nebūs jāpērk neskaitāmi aromāti un tukšās pudelītes, jo viss jau būs pieejams vienuviet.

 

Nāc ciemos uz tuvāko airPUF veikalu un iepazīsties ar pieejamo garšu klāstu klātienē.

Elektroniskās cigaretes, e-cigaretes šķidrumi Narvesen & Neste DUS veikalos

Lejuplādēt Narvesen eCig Instrukciju

Elektronisko cigarešu un e-cigaretes šķidrumu plaukts Narvesen & Neste DUS veikalos kļūst lielāks. Šobrīd, varēsiet atrast iCare SOLO, eGo AIO un eGo AIO PRO elektroniskās cigaretes, kuras būs piemērotas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem veipotājiem. Varēsiet iegādāties ne tikai airPUF klasiskos e-šķidrumus (10ML, 15MG PG/VG – 60/40), bet arī vidēji biezos LIQUA MIX (10ML, 6MG, PG/VG – 35/65) šķidrumus, kuri būs paredzēti DL (direct lung) iztvaicētājiem, lai radītu lielu, kuplu tvaiku.

 

Elektroniskās cigaretes Narvesen veikalos

iCare SOLO e-cigarete (Iesācējiem):

 • 350 mAh baterija;
 • 1.5 ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 1.1 ohm iztvaicētāji (MTL).

E-šķidruma patēriņš iCare SOLO e-cigaretē ir ļoti zems, jo ierīce nav izstrādāta liela tvaika daudzuma radīšanai. Tās optimālais nikotīna līmenis e-šķidrumā ir 10 – 15 MG. Iesakām izmantot ierīci tikai ar šķidriem (PG50+) šķidrumiem, jo biezie (VG) e-šķidrumi nepaspēs sasūkties iztvaicētaja vatē un tas nodegs. iCare SOLO ir izcila ierīce iesācējiem, lai saprastu, kas ir elektroniskā cigarete un kā tā darbojās.

eGo AIO e-cigarete (Vidēji aktīviem lietotājiem):

 • 1500 mAh baterija;
 • 2 ML e-šķidruma tanks;
 • 2x 0.6 ohm iztvaicētāji (MTL).

eGo AIO e-cigarete ir viena no vispārdotākajām ierīcēm pasaulē. To iespējams izmantot ar divu veidu iztvaicētājiem – 0.5 ohm (DL – direct lung) vai 0.6 ohm (MTL – mouth to lung). Narvesen veikalos atradīsiet eGo AIO komplektus, kuros būs iekšā 2x 0.6 ohm iztvaicētāji. Tos ieteicams izmantot tikai ar šķidriem vai vidēji šķidriem e-šķidrumiem, kuru nikotīna līmenis ir no 7 – 12MG.

eGo AIO PRO e-cigarete (Aktīviem lietotājiem):

 • 2300 mAh baterija;
 • 4 ML e-šķidruma tanks;
 • 0.5 ohm (DL) / 0.6 ohm iztvaicētājs (MTL).

eGO AIO PRO e-cigarete ir piemērota aktīviem lietotājiem, kuri vēlās gan aizstāt tabakas cigaretes, gan radīt lielus tvaika mākoņus. Ierīces komplektā atradīsiet divus iztvaicētājus – 0.5 ohm (DL – direct lung), kas paredzēts biezākiem un vidēji bieziem (VG) e-šķidrumiem un 0.6 ohm (MTL – mouth to lung) iztvaicētāju, kas paredzēts šķidriem (PG) e-šķidrumiem.

E-Cigaretes šķidrumi Narvesen veikalos

Liqua mix e-šķidrumi, e-cigaretes šķidrums, elektroniskā cigarete, narvesen, airpuf

Liqua MIX PREMIUM (10ML, 6MG, PG/VG – 35/65) e-šķidrumi no Čehijas. Izvēlētas tikai labākās un populārākās garšas veipotāju vidū, kuras samiksētas, lai sniegtu izcilu garšu un kuplu, maigu tvaiku.

NY Cheesecake e-šķidrums, 6MG – Siera kukas, kivi un melleņu garšas sajaukums.
Mango Milkshake e-šķidrums, 6MG – Maiga krēma un salda mango garšas sajaukums.
Cherribakki e-šķidrums, 6MG – Tabakas un melno ķiršu garšas sajaukums.
Cranberry Blast e-šķidrums, 6MG – Dzērveņu, anīsa, mentola un eikalipta garšas sajaukums.
Vanilla Orage Cream e-šķidrums, 6MG – Vaniļas krēma un apelsīnu garšas sajaukums.
Tropical Bomb e-šķidrums, 6MG – Tropisko augļu un tabakas garšas sajaukums.
Strawberry Yogurt e-šķidrums, 6MG – Salda krēma un zemeņu garšas sajaukums.
Ice Fruit e-šķidrums, 6MG – Meža ogu un spēcīgas piparmētras garšas sajaukums.

Liqua MIX e-šķidruma bāzu proporcija (PG/VG) ir ar paaugstinātu VG (glicerīna) līmeni, kas padara e-šķidrumu biezāku. Tas būs saderīgs ar DL (direct lung) iztvaicētājiem, kuri paredzēti spēcīga, dziļa un apjomīga tvaika ieelpošanai pa tiešo plaušās, līdzīgi kā smēķējot ūdenspīpi. Šāda veida šķidrumi nav paredzēti MTL (mouth to lung) iztvaicētājiem.

airPUF klasiskie e-šķidrumi (10ML, 15MG, PG/VG – 60/40) ir vairākus gadus vieni no mūsu klientu iecienītākajiem šķidrumiem. Šobrīd Narvesen veikalos varēties iegādāties tikai populārākās garšas.

Apple e-šķidrums, 15MG – Ābolu garša.
Cherry e-šķidrums, 15MG – Ķiršu garša.
Blueberry e-šķidrums, 15MG – Melleņu garša.
Melon e-šķidrums, 15MG – Meloņu garša.
Tobacco MIX e-šķidrums, 15MG – Tabakas garša.
Mint e-šķidrums, 15MG – Piparmētras garša.

airPUF e-šķidruma bāzu proporcija (PG/VG) ir ar paaugstinātu PG (propilēnglikola) līmeni, kas padara e-cigaretes šķidrumu šķidrāku. Tas būs saderīgs ar MTL (mouth to lung) iztvaicētājiem, kuri paredzēti vienmērīga tvaika ieelpošanai mutē un tas plaušās, līdzīgi kā smēķējot parastās tabakas cigaretes. MTL iztvaicētāja darbības princips paredz izmantot tikai šķidrus e-šķidrumus. Šāda veida iztvaicētāji nav paredzēti straujām un dziļām ieelpām, apjomīga tvaika radīšanai.

Narvesen & Neste DUS plauktos varēsiet atrast arī Crystaliq e-šķidruma bāzi (PG/VG – 50/50) ar 0MG nikotīna. Tā paredzēta:

 • Gatava e-šķidruma šķaidīšanai, palielinot vai samazinot PG/VG attiecību;
 • Nikotīna līmeņa samazināšanai gatavā e-šķidrumā;
 • Pievienojot šķidruma aromatizētāju un/vai nikotīnu – sava e-šķidruma izveidošanai.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā nāc uz tuvāko airPUF veikalu vai raksti komentāru zemāk.

 

Akcīzes nodokļa aprēķināšana e-šķidrumam!

Sākot ar 2016.gada 1. jūliju, e-šķidrumiem, DIY koncentrātiem, e-šķidrumu bāzēm, kā arī e-šķidrumu tukšajām pudelītēm tiks piemērots Akcīzes nodoklis, kura lielums būs atkarīgs no e-šķidruma tilpuma, kā arī nikotīna daudzuma tajā.

Lai Jums būtu vieglāk orientēties, šajā, ne visai vieglajā, Akcīzes nodokļa aprēķināšanas kārtībā, esam Jums sagatavojuši nelielu palīgu – kalkulatoru, kurā ievadot sava vēlamā e-šķidruma parametrus (tilpumu un nikotīna daudzumu) variet redzēt, cik turpmāk būs Akcīzes nodoklis par šo e-šķidrumu, kā arī citiem e-šķidrumiem!

Akcīzes nodokļa e-šķidruma kalkulators

N.B! Lai neveicinātu jaunu kontrabandas veidu – e-cigarešu šķidrumu kontrabanda, aicinām Jūs iegādāties e-šķidrumus pie mazumtirgotājiem, kuri godprātīgi maksā visus valstī noteiktos nodokļus!

E-cigaretes drošība un problemātika

Arvien sāpīgāka tēma lielai daļai sabiedrības, bet mums nepatīk, ka pie konkrētajiem gadījumiem nav precizēti e-cigarešu modeļi, kas ļautu konkrētāk identificēt bīstamos ražojumus vai atklāt sīkākas detaļas. Diemžēl, negatīvā publicitāte nodara lielu kaitējumu nozarei, bet pretargumentus neviens neprasa un pat nevēlas noskaidrot.

Visdrīzāk, ka rakstā minētās defektīvās e-cigaretes ir bijušas tā saucamie kloni, lēti pakaļdarinājumi, kuros par drošību nerūpējas vai arī mehāniskie modi, kurus lietojot, to lietotāji paši apzinās, kādas var būt sekas nekontrolētai baterijas izlādei.

Par mūsu piedāvātajām precēm esam pārliecināti, jo visas mūsu e-cigaretes ir aprīkotas ar aizsargčipiem, kas neļauj nonākt līdz sprāgšanai. Mūsu gandrīz septiņus gadus ilgajā darbības laikā, šāds gadījums nav bijis, jo ir bijušas šīs te aizsargsistēmas, kas novērš sāpīgus iznākumus! Mūsu produkcijas baterijas ir aprīkotas arī ar dažādām citām aizsargfunkcijām, kas neļauj tām darboties, ja tās ir pārkarsušas, tiek lietotas pārāk ilgi utt.

Aicinām iegādāties zināmu e-cigarešu ražotāju produkciju un tikai no ražotāju atzītiem izplatītājiem, kā arī pārliecināties par preces autentiskumu pirms tās iegādes, jo e-cigaretes drošība ir tiešām svarīga!

Lai līdz galam saprastu par ko uztraucamies, iesakām iepazīties ar zemāk pieejamo rakstu.

Nikotīns ar dinamīta garšu! Kāpēc Elektroniskās cigaretes sprāgst rokās? (krievu valodā)

Izmaiņas AirSmoke Klientu Kartes darbībā!!!

Paziņojums par izmaiņām AirSmoke Klientu Kartes darbībā!!!

1. Sakarā ar Veselības Ministrijas izstrādāto likumu par e-cigaretēm un šķidrumiem, mūsu preces un komercdarbības ir pielīdzināta tabakas izstrādājumu tirdzniecībai, kādēļ, sākot ar 20.05.2016. mēs nedrīkstam piešķirt atlaides un veikt citas jebkāda veida akcijas, savukārt pirkumi ar Klientu Karti var tikt reģistrēti esošajā kārtībā. Mēs turpināsim darbu ar valsts iestādēm, lai atrastu pieņemamu risinājumu šai situācijai. Iesakām izmantot aktīvās atlaides un akcijas līdz 20.05.2016!
2. Sākot ar 01.07.2016. e-šķidrumiem būs aprēķināts individuāls akcīzes nodoklis, atkarība no nikotīna daudzuma un e-šķidruma apjoma, kas ietekmēs arī gala pārdošanas cenas. Iesakām izmantot iespēju un papildināt krājumus jau tagad!!! Akcīze veidojas šādi: 0,01 Eur par 1ml jebkura e-šķidruma + 0,05 Eur par mg nikotīna x ml.
Piemērs:
10ml, 0mg nikotīna e-šķidruma cena šobrīd – 4,49, ar Akcīzi – 4,59 Eur.
10ml, 20 mg nikotīna saturošs e-šķidruma cena šobrīd – 4,49, ar Akcīzi – 5,59 Eur.

AirSmoke Drauga karte

Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums (Nr.474/Lp12)
1.pants. Likumā lietotie termini Likumā ir lietoti šādi termini: 24) reklāma — jebkurā veidā izplatīta komerciāla komunikācija (piemēram, iespieddarbi, plakāti, uzlīmes, reklāmas attēli uz sienām, radioraidījumi un televīzijas raidījumi, klipi, kinofilmas un videofilmas), kā arī darbība, kuras mērķis ir tieši vai netieši veicināt tabakas izstrādājumu, elektronisko cigarešu vai uzpildes flakonu pirkšanu vai patēriņu, tajā skaitā izstrādājumu izvietošana tirdzniecības vietās, izmantojot dažādus patēriņu veicinošus efektus [piemēram, vārdus (saukļus), formas, attēlus, krāsas, gaismas un skaņas efektus];
8.pants.
(2) Tabakas izstrādājumus, elektroniskās cigaretes un uzpildes flakonus aizliegts pārdot un iegādāties ar distances līguma palīdzību, tajā skaitā ārpus Eiropas Savienības dalībvalsts vai Eiropas Ekonomikas zonas valsts teritorijas.
(3) Tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes aizliegts pārdot personām, kuras ir jaunākas par 18 gadiem, un šīs personas nedrīkst tos iegādāties.
(4) Personai vecumā no 18 līdz 25 gadiem, iegādājoties tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektronisko smēķēšanas ierīci vai elektroniskās smēķēšanas ierīces uzpildes tvertni, ir pienākums uzrādīt mazumtirgotājam personu apliecinošu dokumentu neatkarīgi no tā, vai mazumtirgotājs to ir pieprasījis.

9.pants.
Aizliegts:
2) reklāmas nolūkos izplatīt tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes bez maksas.

E-šķidrumu akcija 3+1 atgriežas airPUF tirdzniecības vietās!

airPUF uzklausa Jūsu lūgšanas un vēlmes atgriežot e-šķidrumu akciju 3+1 savās tirdzniecības vietās.

Pērkot 3 vienas sērijas e-šķidrumus turpmāk saņemsiet dāvanā arī ceturto e-šķidrumu no tās pašas sērijas. Visiem e-šķidrumiem variet izvēlēties citu garšu vai nikotīna līmeni, galvenais, lai būtu no vienas sērijas.

Ar mūsu e-šķidrumu garšām un nikotīna līmeņiem variet iepazīties ŠEIT!

E-šķidrumu akcija 3+1 darbosies arī iepērkoties mūsu interneta veikalā, sākot ar 15.02.2016.

Neaizmirstiet, ka mūsu airPUF e-šķidrumus šobrīd variet iegādāties arī visās NARVESEN tirdzniecības vietās: 3 e-šķidrumi tikai par 11,50 EUR!