airPUF Jaunumi & Aktualitātes

AirSmoke e-cigaretes vairāk kā 350 veikalos visā Latvijā

Uzgavilēsim viens otram! Tagad, AirSmoke produkcija ir pieejama vairāk kā 350 veikalos visā Latvijā. Mūsu e-cigaretes un e-šķidrumus atradīsiet visos Narvesen kioskos/veikalos, Tabakas namos/Krustpunktos, Elkor veikalos un citur. Ietaupīsiet laiku un naudu, nebūs jādodas uz tuvākajiem AirSmoke stendiem, jo tagad varēsiet to iegādāties gandrīz visur. Ērtāk un vienkāršāk nevar būt.

Kur atrast AirSmoke e-cigaretes un e-šķidrumus? (skat. Veikalu Karte)

Narvesen veikalos/kioskos (260) atradīsiet 2014. gada populārākos produktus un e-šķidrumus. E-hookah tabakas vai ķiršu vienreizējās e-cigaretes, šķidrumus – tabakas/ķiršu un Premium Slim 180 komplektus.

blog_narvesen
narvesen_buklets
narvesen

Neste DUS (17) varat iegādāties E-hookah tabakas vai ķiršu vienreizējās e-cigaretes, šķidrumus – tabakas/ķiršu un Premium Slim 180 komplektus.

nesteDUS

Tabakas nami/Krustpunkts (33) piedāvā tabakas vidējos e-šķidrumus/kartomaizerus un Premium Slim 180 komplektus.

krustpunkts

Maxima lielveikalos (25) varēsiet iegādāties tabakas vidējā stirpuma kartomaizerus/e-šķidrumus un Premium Slim 180 komplektus.

mahima

Elkor veikalos (4) ieraudzīsiet tabakas vidējos e-šķidrumus/kartomaizerus, Premium Slim 180 un Supreme 650 MAX komplektus.

elkor

Plašākais un labākais e-cigarešu klāsts būs pieejams AirSmoke stendos un interneta veikalā, kas piedāvā aktuālākās un lielākās atlaides/akcijas tieši Jums. Stendi atrodas tirdzniecības veikalos – Riga Plaza, Alfa un Spice.